اخبار اپل

نمونه اولیه آیفون ۱۳ مینی اپل لو رفت

آیفون13

پیشتر رندرهای رنگی آیفون ۱۳ مینی به اشتراک گذاشته شده بود که چیدمان متفاوت حسگرهای آن را در ماژول دوربین پنل پشتی به خوبی نشان ‌می‌داد.امروز اما، تصویری در فضای مجازی پخش شده که یک نمونه اولیه از این گوشی را با همان طراحی لو رفته پیشین تایید می کند و تا حدودی به شایعات رنگ واقعیت می بخشد.

براساس گزارش‌های منتشر شده،‌ اپل شهریور یا مهر ماه امسال قصد دارد از سری جدید آیفون ۱۳ رونمایی کند. انتظار می‌رود آیفون ۱۳ نیز مانند نسل قبلی خود یعنی سری آیفون ۱۲ در چهار مدل شامل آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به بازار عرضه شوند.

به نقل از gizchina، این اولین نگاه ما به گوشی آیفون 13 مینی اپل است، البته فقط نمونه اولیه آن! چرا که با تولید انبوه این گوشی ماه ها فاصله داریم و این تصویر ممکن است نمایانگر دستگاهی نباشد که در نهایت وارد بازار خواهد شد. این نمونه اولیه در واقع مطابق با رندر های از پیش تولید شده است؛ با این وجود، نمای بهتری از پشت آیفون ۱۳ مینی را به ما نشان می دهد. اگر شرکت ساکن کوپرتینو به سبک این طراحی چراغ سبز نشان دهد، به احتمال زیاد به برادر بزرگتر خود یعنی آیفون ۱۳ نیز منتقل خواهد شد.

اگر چه ماژول دوربین پنل پشتی دستگاه همچنان از پیکربندی مربع شکل برخوردار است،‌ اما دو تغییر اساسی در آن دیده می‌شود. چیدمان لنزها مانند آیفون ۱۲ مینی به صورت عمودی نیستند و چینشی مورب به خود گرفته‌اند. علاوه بر این، برای کل ماژول لنز و با هدف قرار دادن لنزهای بزرگتر طراحی جدید در نظر گرفته شده، زیرا باید سه دوربین و یک سنسور لایدار را در محفظه مربعی شکل خود جای دهد. همچنین به نظر می‌رسد نسخه مینی آیفون ۱۳ کمی ضخیم‌تر از آیفون ۱۲ مینی باشد.

مشخص است که چهار مدل موجود در این سری از پیکربندی‌های یکسانی برخوردار نخواهند بود. به نظر می‌رسد تمرکز اصلی اپل در سری جدید آیفون روی نمایشگر و دوربین آن خواهد بود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *