اخبار اپل

سلطه اپل بر ۴۰ درصد از بازار ساعت‌های هوشمند در سه ماهه چهارم ۲۰۲۰

فروش اقساطی اپلواچ
طبق آماری که به تازگی از شرکت تحقیقاتی کانترپوینت اعلام شده، اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ توانست ۱۲.۹ میلیون مدل از اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE به بازار عرضه کند.
بازار ساعت‌های هوشمند هم در مقایسه با سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با کاهش کلی همراه بوده. با این وجود عرضه ساعت‌های هوشمند اپل به بازار طی سال‌های گذشته با رشد ۱۹ درصدی همراه بوده است. همچنین اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ حدود ۳۴ درصد از بازار ساعت هوشمند را در دست داشت اما در سه ماهه پایانی ۲۰۲۰ با در اختیار گرفتن ۴۰ درصد بر رتبه اول تکیه زده است.بر اساس این گزارش اپل طی سال ۲۰۲۰ در مجموع ۳۳.۹ میلیون اپل واچ به بازار عرضه کرده که نسبت به سال قبل با افزایش ۵.۵ میلیونی همراه بوده است.

فروش اپلواچ

انسجام سهم بازار اپل را می‌توان ناشی از موفقیت گزینه میان رده این محصولات یعنی اپل واچ سری SE دانست. اپل مدل SE را را در کنار پرچمدار سری 6 خود عرضه کرد که علی رغم فقدان برخی ویژگی‌ها مثل نمایشگر همیشه روشن، قابلیت ECG که در اندازه‌گیری نوار قلب کاربرد دارد و پردازنده سریع S6 به خاطر قیمت مناسب ۲۷۹ دلاری مشتریان زیادی دارد.

به عقیده «سوژئونگ لیم» تحلیل‌گر ارشد کانترپوینت، موفقیت اپل واچ SE سامسونگ و سایر سازندگان ساعت‌های هوشمند را وادار می‌کند تا در کنار پرچمدارهای اصلی ساعت‌های میان‌رده‌ای برای مشتریان خود ارائه کنند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *