اخبار تکنولوژی

مردم دنیا روزانه 4.2 ساعت را صرف استفاده از اپلیکیشن ها می کنند

طبق آمار مؤسسه‌ی App Annie، میانگین استفاده از اپلیکیشن در دنیا ۴٫۲ ساعت در روز است و این عدد در برخی مناطق دنیا، مثل برزیل به بیش از ۵ ساعت می‌رسد.

آمار نشان می‌دهد مردم بیش از هر زمان دیگری برای خرید اپلیکیشن‌ها پول می‌پردازند؛ به‌همین‌دلیل، طبیعی است که زمان صرف‌شده‌ی کاربران در اپلیکیشن‌ها افزایش پیدا کرده باشد. به‌گزارش تک‌اسپات، داده‌های مؤسسه‌ی تحقیقاتی App Annie اعلام می‌کند میانگین زمان صرف‌شده در اپلیکیشن‌ها در جهان ۴٫۲ ساعت در روز است. این عدد درمقایسه‌با دو سال پیش رشد ۳۰ درصدی تجربه کرده و در برخی مناطق دنیا، میانگین استفاده از اپلیکیشن بیشتر از این است.

کاربران در برزیل و کره‌جنوبی و اندونزی امروزه به‌صورت میانگین بیش از ۵ ساعت از زمان روزانه‌‌شان را به حضور در اپلیکیشن‌ها اختصاص می‌دهند. در هند، زمان گذرانده‌شده در اپلیکیشن‌ها در سه‌ماهه‌ی نخست ۲۰۲۱ درمقایسه‌با همین بازه‌ی زمانی در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

اپلیکیشن

از داده‌های App Annie می‌توان نتیجه گرفت در‌حال‌حاضر کاربران آمریکایی بیشتر از آنکه تلویزیون نگاه کنند، با اپلیکیشن کار می‌کنند.

App Annie اواخر ماه گذشته‌ی میلادی اعلام کرده بود مشتریان صرفا در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ بیش از ۳۲ میلیارد دلار پول در اپلیکیشن‌ها خرج کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *