اخبار اپل

قیمت ایرتگ اپل احتمالا ۳۹ دلار خواهد بود

ایرتگ اپل

افشاگری ادعا می‌کند ردیاب هوشمند ایرتگ اپل حدودا ۳۹ دلار قیمت خواهد داشت و ابعادش کوچک‌تر از تایل پرو خواهد بود. ایرتگ احتمالا در سال جاری میلادی به بازار عرضه می‌شود.

مکس واین‌بک، افشاگر نام‌آشنا، به‌تازگی در همکاری با کانال یوتیوب EverythingApplePro اطلاعاتی از آیفون 13 پرو و ردیاب هوشمند ایرتگ (Apple AirTags) فاش کرده است. به‌ گزارش 9to5Mac، واین‌بک ادعا کرده که ایرتگ احتمالا با قیمتی در حدود ۳۹ دلار عرضه می‌شود. این افشاگر اطلاعاتی از ابعاد محصول نیز فاش کرده است.

مطابق ادعای واین‌‌بک، ابعاد ایرتگ به ۳۲ در ۳۲ در ۶ میلی‌متر می‌رسد. ابعاد یادشده باعث می‌شود ایرتگ اندکی کوچک‌تر از ردیاب هوشمند تایل پرو با ابعاد ۴۲ در ۴۲ در ۶٫۵ میلی‌متر باشد.

ایرتگ از سیستم Find My استفاده می‌کند تا شناسه‌ی منحصربه‌فرد جهانی خود را به سرورهای اپل ارسال کند. هیچ داده‌ی دیگری از ردیاب هوشمند اپل منتقل نمی‌شود. واین‌بک حدس می‌زند ایرتگ دارای سیستم بلوتوث کم‌مصرف باشد و بتواند اطلاعات ایرتگ‌های اطراف را جمع‌آوری کند. احتمالا ردیاب‌های اپل وقتی به نزدیکی هم برسند، می‌توانند داده‌ها را برای یکدیگر ارسال کنند.

واین‌بک به قیمت حدودا ۳۹ دلاری برای ایرتگ اشاره می‌کند و می‌گوید این قیمت بر اساس اطلاعاتی که از یکی از منابعش در خرده‌فروشی‌ها به‌ دست آورده، تخمین زده شده است. تقریبا دو سال است شایعه‌هایی درباره‌ی ایرتگ می‌شنویم و در هر مراسمی که اپل برگزار کرد، افشاگران از احتمال رونمایی این محصول سخن به میان آوردند. گفته می‌شود ایرتگ امسال در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *